0

Erdemli Pansiyonları Arasında Yer Alan Mersin Abat Pansiyon

Bu yazımızda sizlere, Mersin pansiyonları arasında yer alan, Erdemli pansiyonlarından bir tanesi olan, Mersin Abat Pansiyon hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Mersin pansiyonları, özellikle de Erdemli pansiyonlarının yaz sezonunda rağbet görmesinin nedeni, Mersin Erdemli denizinin, tatil için oldukça elverişli olmasından, ve Mersin ikliminin yaz sezonunda tatile çok elverişli olmasından kaynaklanmaktadır. Eğer siz de yaz tatilinde Mersin pansiyonları arasında yer alan Erdemli pansiyonlarından bir tanesine uğramayı düşünürseniz, Mersin Abat Pansiyon, bizim sizler için olan önerilerimiz arasında yer almaktadır. Dilerseniz Mersin Abat Pansiyon hakkında bilgilerimize göz atalım:
Erdemli pansiyonları arasında yer alan Mersin Abat Pansiyon, huzurlu, ve nezih bir ortam olması ile bilinmekte, aynı zamanda da dostluk ortamı içerisinde müşteri memnuniyetini kendisine esas edinmiş bulunmaktadır. Erdemli pansiyonları arasında yer alan Mersin Abat Pansiyon’un sekiz katlı olduğunu, iki adet suit apart daire ile birlikte, beş adet daire; ve 18 adet de odadan oluştuğunu belirtmemiz gerekmektedir.


Mersin pansiyonları içerisinde yer alan, ve Erdemli pansiyonları arasında bulunan Mersin Abat Pansiyon’da bulunan her bir odada, mutfak gereçleri, televizyon yayını, kablosuz internet hizmeti, 24 saat sıcak su, buzdolabı, ve split klima bulunmaktadır. Mersin Abat Pansiyon’da bulunan dairelerde üç adet oda bulunmaktadır. Apart dairelerde aynı zamanda geniş bir balkon, buzdolabı, altı adet yatak, banyo, wc dahil olmak üzere, sizler için kahve fincanlarının dahi bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Mersin pansiyonları; ve Erdemli pansiyonları arasında yer alan Mersin Abat Pansiyon’da, hem ailenize; hem de bütçenize uygun, huzurlu bir tatil yaparken, Mersin Abat Pansiyon restorantında, Türk mutfağının farklı yemeklerinin sizler için hazırlandığını, ve Mersin Abat Pansiyon restorantının 24 saat boyunca hizmet verdiğini de belirtmemiz gerekmektedir.
Mersin pansiyonları arasında yer alan Erdemli pansiyonlarından bir tanesi olan Mersin Abat Pansiyon fiyatlarının sezona göre değişiklik gösterdiğini belirtmekle birlikte, Mersin Abat Pansiyon doluluk durumu için iletişim bilgilerini kullanarak Mersin Abat Pansiyon’a ulaşmanız gerektiğini de belirtmek isteriz.
Mersin Abat Pansiyon Adres: Akdeniz Mahallesi Silifke Caddesi… No:212… Erdemli Mersin…
Mersin Abat Pansiyon Telefon: (0 324) 515 25 89… GSM: (0 543) 602 03 45…

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.