0

Mersinde Konaklama İçin Mersin Oteli’ni Seçin

Bu yazımızda sizlere, Mersinde nerede kalınır sorusunun yanıtları arasında yer alan, Mersin Oteli hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Mersinde konaklama, Mersinde konaklama yerleri, ve Mersinde konaklanacak yerler arasında sayılan Mersin Oteli’ni neden tercih etmeliyiz, ve Mersinde nerede kalınır sorusunun yanıtı neden Mersin Oteli’dir, birlikte bakalım:
Mersinde nerede kalınır sorusunun yanıtları arasında yer alan Mersin Oteli’nde, Mersinde konaklama için bir tane kral dairesi, iki tane suit oda, bir tane engelli odası, bir tane sigara içilmeyen oda, 97 adet de standart oda bulunmaktadır. Mersinde nerede kalınır sorusuna, Mersinde konaklama için Mersin Oteli yanıtını verenlere, Mersin Oteli odalarında bulunan detaylardan da söz etmemiz gerekmektedir:


Mersinde nerede kalınır sorusuna Mersin Oteli olarak yanıt verenler, Mersin Oteli odalarında, 24 saat oda servisinden yararlanabilirler. Odalarda jeneratör bulunmaktadır, ve elektrik kesintisi problemi yaşanması engellenmektedir. Mersin Oteli odalarında oda balkonu bulunurken, internet bağlantısı ile birlikte çelik kasa da bulunmaktadır. Elektronik kilit sistemi, uydu yayını, mini bar, saç kurutma makinesi, WC, duş, ve telefon da, Mersinde konaklama için Mersin Oteli’ni tercih edenlerin odalarında bulabilecekleri ayrıntılardır.
Mersinde nerede kalınır diyenlerin Mersin Oteli’ni tercih etmeleri halinde, evlerindeki rahatlığı bulabileceklerine de inanmaları gerekmektedir. Güler yüzlü elemanları ile Mersin Oteli, her zaman hizmetin en kalitelisini, Mersinde konaklama için kendilerini seçen değerli müşterilerine sunmaktadır.
Mersin Oteli iletişim bilgileri şu şekildedir:
Mersin Oteli Adres: Cami Şerif Mah. İsmet İnönü Bulvarı No: 62 – 33060 MERSİN-TÜRKİYE
Mersin Oteli Telefon: 0 324 238 10 40 Pbx
Mersin Oteli Fax: 0 324 231 26 25

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.