0

Mersin Devlet Hastanesi Neden Tercihiniz Olmalı

Mersin, havası nedeniyle, oldukça nemli yapıya sahip bir ilimiz olması nedeniyle, pek çok sağlık sorununu da beraberinde getirmektedir. Yaz sıcaklarında, sıcaklığın nem ile birleşerek daha yüksek olması sebebiyle oluşan yüksek sıcaklıklar; ve bu sıcaklıklara dayanamayan kişilerin yaşamış oldukları tansiyon, kalp çarpıntısı; ya da beyin kanaması gibi ileri dereceli sorunlarda, bir hastaneye baş vurulması gerektiğinde, ilk akla gelen hastanelerden bir tanesidir Mersin Devlet Hastanesi.
Tüm sağlık sorunlarınızda sizlere yardımcı olan Mersin Devlet Hastanesi, sadece acil servisi ile değil poliklinikleri ile de kendisini tercih eden hastalarına yardımcı olmakta; ve yön vermektedir. Bu sebeple, Mersin Devlet Hastanesi’nin, senelerdir sarsılmamış olan güveninden söz etmekte de büyük fayda bulunmaktadır.


Mersin’in havası, Mersin halkında yine bir takım kalıcı sorunlara da neden olmaktadır. Bu kalıcı sorunlar arasında, ne yazık ki, kemik hastalıkları, romatizma gibi sorunlar ile, çeşitli kas ağrıları da gelmektedir. Ancak Mersin Devlet Hastanesi, sadece bu belirtilen hususlarda değil, bunun dışında, tüm sağlık birimlerinde kendisine ait olan poliklinikleri ile, siz değerli hastalarına hizmet vermektedir.
Mersin Devlet Hastanesi için şunu söylemek doğru olacaktır: Allah kimseyi muhtaç etmesin; ancak bizi de hastanelerimiz olmadan bırakmasın… Mersin Devlet Hastanesi’ne nasıl ulaşabileceğini merak eden okurlarımız için iletişim bilgileri şu şekildedir:
Mersin Devlet Hastanesi Adres: Nusratiye Mah. Kuvayi Milliye Cad. No: 32 33050 / MERSİN
Mersin Devlet Hastanesi Telefon: 0324 336 39 50
Mersin Devlet Hastanesi Fax: 0324 336 02 56 / 0324 336 02 58
Mersin Devlet Hastanesi E Posta: kalite@mersindevlethastanesi.gov.tr
Mersin Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://www.mersindevlethastanesi.gov.tr/

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.