4

Mersinde Estetik Cerrahlar Arasında Yer Alan Remzi Fırıncıoğulları’nın Açıklamaları

Mersinde estetik merkezi olarak da işlev gören Medical Park Tarsus Hastanesi Estetik Plastik Ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünde bulunan, Mersinde estetik cerrahlar arasında yer alan Operatör Doktor Remzi Fırıncıoğulları, Medical Park Tarsus Hastanesi’nde, Mersinde estetik yaptıranlara en çok burun estetiği yaptıklarını belirtti,ve Medical Park Tarsus Hastanesi’nin, burun estetiği ile, dünya sıralamasında kendisine yer edindiğini belirtti.


Mersinde estetik merkezi işlevini kullanan Medical Park Tarsus Hastanesi’nin Mersinde estetik cerrahlarından bir tanesi olan Remzi Fırıncıoğulları, Türkiye’de yapılan burun estetiğinin Avrupa’dan daha fazla olduğunu belirterek, Türk insanının, burnuna, Avrupa’dan daha fazla önem verdiği ifadelerini kullandı.
Mersinde estetik cerrahlar arasında yer alan, ve Medical Park Tarsus Hastanesi’nde görev yapan Remzi Fırıncıoğulları, hem fiziksel olarak burun yapısının oturmuş olduğu, hem de ruhsal olgunluğa erişmiş olan, yaşı 17; ya da 18’den büyük kişilere burun estetiğinin yapılmasının gerekliliğine dikkat çekerek, burun yapısının, ve işlevinin bozulmamasının gerekliliğine de vurgu yapıyor. Bununla birlikte, burun estetiği yaptırmak isteyen kişinin tam olarak ne istediğinin bilinmesi gerektiğini de belirtmeden geçmiyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

4 Comments

  1. burnumu estetik yaptırma istiyorum 1000 tl var bagkurum var yaparmısnız acaba mersin deyaşıyorum

  2. 5 ay önce koltukaltı terleme şikayetiyle botox yaptırmaya gittim.Yapılan operasyonun bana hiçbir etkisi olmadığı gibi görüşmeye gittiğimde tekrar deneme için extra para talebinde bulundu. Kesinlikle ve kesinlikle başarısız ve parayı ön planda tutan bir hekim. Aynı şikayetle gitmeden önce tekrar düşünmenizi tavsiye ederim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.