0

Mersin Forum Yaşam Hastanesi’nde MikroCerrahi Yöntemi

Mersin Forum Yaşam Hastanesi’nde, Öncelikle Mersin’in; sonrasında da tüm Türkiye’nin, tıpta eksik kalan yönleri düşünülerek hazırlanmış geniş bir tıp teknolojisinden faydalanılmaktadır. Bu nedenle, çözüm bulunamayan sağlık sorunlarınızda, Mersin Forum Yaşam Hastanesi’nde de şansınızı deneyebileceğinizi söyleyebiliriz.


Mersin Forum Yaşam Hastanesi’nde, Mikrocerrahi yöntemler ile gerçekleştirilen ameliyatlar söz konusudur. Bir takım hastalıkların tedavisi mutlak surette cerrahi yöntemler ile yapılabilen ameliyatları gerekli kılmaktadır. Ancak insanlarımızın pek çoğunun, ameliyata karşı geliştirmiş oldukları bir takım fobileri bulunmaktadır. Kimileri, ameliyat olduklarında sakat kalacaklarını, kimileri ise uzun süre yatalak hasta olacaklarını düşünürler. Bir grup insan da, ameliyat sonrasında hastalığının tekrarlayacağından korkmaktadır. Ancak, fizik terapi gördüğü halde hastalığında iyileşme olmayan, önlenemeyen güç kayıpları yaşayan, bacakları incelen; ya da inanılmaz derecede ağrıları olan insanların, tüm korkularını yenerek cerrahi ameliyatlar geçirmeleri gerekmektedir.
Mersin Forum Yaşam Hastanesi de, ileri teknoloji ile, hastalarının tıbbi müdahalelerini ertelememeleri gerektiğini düşünerek; mikrocerrahi yöntemlerle ameliyat tekniğini, hastalarına uygulamaktadır.
Mersin Forum Yaşam Hastanesi’nde de uygulanmakta olan mikrocerrahi yöntemi ile, bel fıtığı hastalarının ameliyat sonrasında yaşayabilecekleri sorunlar nedeniyle herhangi bir korku duymalarına gerek kalmamaktadır. Çünkü mikrocerrahi yöntem ile 6 – 7 saat içerisinde, ameliyat olan hasta ayağa kalkıp yürütülmekte; ve en geç bir gün sonra da hastaneden taburcu edilmektedir. Ameliyat sırasında açılan 1.5 – 2 cm’lik bir kesik ile, ameliyatlı hastaya dikiş uygulanmasına da gerek kalmamaktadır.
Mersin Forum Yaşam Hastanesinde uygulanmakta olan mikrocerrahi yöntemi ile, mikroskopların kullanılması sayesinde, ameliyatın gerçekleştirileceği bölge 25 ile 40 kat arasında büyütülerek görüldüğünden dolayı, herhangi bir sinire zarar verilmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını da belirtmek isteriz.
Mersin Forum Yaşam Hastanesi’nde, bel fıtığı ve boyun fıtığı için mikrocerrahi yönteminden faydalanılmaktadır. Mersin Forum Yaşam Hastanesi’nde, mikrocerrahi uygulamalarını Beyin Ve Sinir Cerrahi Kliniği gerçekleştirmektedir.
Mersin Forum Yaşam Hastanesi Adresi: Güvenevler Mh. 20. Cd. No: 48 Yenişehir / Mersin
Mersin Forum Yaşam Hastanesi Telefonu: 0324. 325 46 46
Mersin Forum Yaşam Hastanesi Fax: 0324. 328 68 01
Mersin Forum Yaşam Hastanesi Web Sitesi: http://www.forumyasamhastanesi.com.tr

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.