0

Sivasspor Mersin İdman Yurdu Maçı Öncesi Bilgiler

Sivasspor Mersin İdman Yurdu maçı öncesinde, her iki takım da çok istekli bir çalışma temposu içerisinde idi. Sivasspor Mersin İdman Yurdu maçı ne zaman diyenler için, Sivasspor Mersin İdman Yurdu maçının, 25 Ağustos 2012 Cumartesi günü saat 19:00’da gerçekleşeceğini belirtelim. Sivasspor Mersin İdman Yurdu maçı, Sibas, 4 Eylül Stadı’nda oynanacak.


Mersin İdman Yurdu‘nun, Sivasspor karşısında, Eren, Mustafa, ve Ömer’den, sakatlıkları dolayısı ile yoksun kalacağını, fakat bunun yanında, Josef’in, Mersin İdman Yurdu kadrosunda bulunacağını belirtmemiz gerekiyor. Josef’in Mersin İdman Yurdu kadrosunda bulunması dolayısı ile, Mersin İdman Yurdu teknik ekibi oldukça mutlu. Peki Mersin İdman Yurdu kadrosu, Sivasspor Mersin İdman Yurdu maçında muhtemelen nasıl olacak?
Mersin İdman Yurdu kadrosu: Kalede Sehiç, Josef, Steponov, Serkan, Mustafa, Yattara, Culio, Ben Yahia, Hakan, Murat Erdoğan, Mert Nobre…
Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay ise, Mersin İdman Yurdu kadrosunun çok iyi olduğunu belirterek, zor bir maç olacağını, fakat saha, ve seyirci desteği avantajlarını kullanarak bu maçtan mutlaka üç puan almak istediklerini kaydetti. Henüz Sivasspor kadrosunun oturmadığını da sözlerine ekleyen Rıza Çalımbay, Sivasspor kadrosu için muhtemel listeyi şu şekilde verdi:
Sivasspor kadrosu: Korcan, Ziya, Pedriel, Kadir, Kamil, Erman, Eneramo, Doğa Kaya, Navratil, Erhan, Uğur

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.