0

Mersin İdman Yurdu Orduspor Maçından Notlar

Dün akşam saat 21:45’te başlayan; ve Mersin Tevfik Sırrı Gür Stadyumu’nda oynanan Mersin İdman Yurdu – Orduspor maçı 0 – 0 ile alınan beraberlikle sonuçlandı. Mersin İdman Yurdu – Orduspor maçı sonrasında görüşleri alınan Mersin İdman Yurdu ekibinin sonuçtan şikayetçi olmadığı, ilerleyen zamanlarda, Mersin İdman Yurdu’nun futbolcuları arasında uyum sorununun çözüleceği inancına sahip oldukları gözlemlendi.


Mersin İdman Yurdu savunması çok iyi olmasına karşın yeni kurulmuş olmanın uyum sorunu yaşandı. Bununla birlikte, Yattara, Mersin İdman Yurdu – Orduspor maçında çok etkili idi, ve karşılaşmanın son dakikalarında oyundan alınan Yattara, sahadan büyük alkışlarla ayrıldı. İbrahim Sehic ise, Mersin İdman Yurdu – Orduspor maçının kaderini belirleyerek çok etkili kurtarışlar gerçekleştirdi.
Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Nurulah Saqğlam’ın da görüşü aynı yönde idi; Mersin İdman Yurdu – Orduspor maçının hakkı 0 – 0’dı, ve bu skor elde edildi. Mersin İdman Yurdu yeni transferi Culio ise, çok kısa zamanda Mersin İdman Yurdu’na uyum sorununun çözüleceğini, Mersin İdman Yurdu’nun çok iyi bir ekip olduğunu, bu sonucun kimseyi yanıltmaması gerektiğini, bir ya da iki maç sonra takımlarının başarıya koşacağını kaydederek, Mersin’de çok mutlu olduğunu, ve çok uzun seneler Mersin İdman Yurdu’nda oynamak istediğini ifade etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.