0

Rıza Çalımbay Mersin İdman Yurdu’nda

Mersin İdman Yurdu’nun Spor Toto Süper Lig’e yükselmesinin sonrasında, Mersin İdman Yurdu teknik direktör arayışı içerisine girdi, ve Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü’nün Rıza Çalımbay olmasına karar verildi. Mersin İdman Yurdu ile Rıza Çalımbay bu konu için, prensipte anlaşma sağladı. Sonrasında ise, Mersin Stadyumu, ve Macit Özcan Tesisleri, sözleşmesi imzalanacak olan Rıza Çalımbay tarafından gezildi.
Mersin Stadyumu’nu gezen Rıza Çalımbay, buradaki atmosferin çok iyi olduğunu, her şeyin eksiksiz tamamlandığını belirterek, burada güzel günlerin geçirilmesini umduğunu ifade etti.


Rıza Çalımbay, Macit Özcan Tesisleri’ni de dolaşma isteğini ise şu şekilde ifade etti: Mersin İdman Yurdu’nun Spor Toto Süper Lige iyi bir şekilde başlaması gerekiyor. Bunun için de Macit Özcan Tesisleri’nin eksiksiz olması, Mersin Stadyumu’nun eksiksiz olması kadar önemli. Bu nedenle, gözlemlenmesi muhtemel eksiklerin yaptırılması için çalışmaların başlaması adına, Macit Özcan Tesisleri’nin gezilmesi gerekli görülmüştür.
Mersin İdman Yurdu’na Spor Toto Süper Lig’de, Rıza Çalımbay’a da Mersin İdman Yurdu’nda büyük başarılar temenni ediyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.