0

Burhanettin Kocamaz’ın İlgi Çeken Tabelası

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, önce mazbatasını aldı, sonrasında da, Mersin Büyükşejir Belediye binasının kapısına, rüşvetle ilgili bir yazı astırdı. Bu yazı ile ilgili açıklamasını da sonrasında gerçekleştiren, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın sözlerini, yazımızın ilerleyen bölümlerinde sizlere aktarmaya çalışacağız…
Rüşvet Alan Da Veren De Cehennemdedir… Mersin Büyükşehir Belediye binasının kapısına asılan bu söz, Hz. Muhammed’in bir hadisi olmakla birlikte, hemen altında da, Rüşvet Bu Kapıdan İçeri Giremez… yazıyor. Bu söz ise Burhanettin Kocamaz’a ait. Mersin’liler bu tabeladan memnun iken, Burhanettin Kocamaz, yaptığı açıklamasında, Göreve başlamadan önce bunu binanın kapısına astırmasındaki nedenin, herkesin adımını bu doğrultuda atması gerektiği olduğunu belirtti.


Mersin Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanlığı’na MHP’den adaylığını koyan, ve kazanan Burhanettin Kocamaz, yanlış yapan kişi her kim olursa olsun, gözünün yaşına bakmayacağını ifade etti.
Mersin’liler ise durumdan memnun. Tabelayı görenler, resmini çekerek sosyal paylaşım sitelerine yükledi, ve durumdan ne kadar memnun olduklarını sözlerine eklemeyi unutmadılar.
Biz de Burhanettin Kocamaz’a yeni görevinde başarılar diliyor, hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.