0

6 Haziran 2014 Sonrası Hafta Sonu Mersinde Hava Durumu

Bu yazımızda sizlere, hafta sonu Mersinde hava nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan hafta sonu Mersinde hava durumu bilgilerinden söz ederek, Mersinde bugünkü hava durumunun da aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Mersinde bugünkü hava durumu ile birlikte, hafta sonu Mersinde hava durumu bilgilerini merak ediyorsanız, zaman kaybetmöeden Mersinde bugünkü hava durumu ile birlikte, hafta sonu Mersinde hava nasıl olacak sorusunun yanıtlarını almaya başlayalım:
Mersinde bugünkü hava durumu: 6 Haziran 2014 Cuma günü için Mersin’de hava bilgilerine bakmak istediğimizde, parçalı bulutlu, bazı zamanlar gök gürültülü ve yağmurlu zamanların yaşanacağını belirtmemiz gerekmektedir. Günün en yüksek sıcaklığı ile birlikte hissedilen sıcaklığının 25 derece olacağı Mersin’de, gecenin en düşük sıcaklığı ise 19 derece olacak. %59 nem oranının bulunacağı Mersinde bugünkü hava durumuna göre, rüzgar Güneydoğu yönünden, saatte 12 kilometre hızla esecek.


Mersinde yarınki hava durumu: Hafta sonu Mersinde hava durumu bilgilerine bakarken, 7 Haziran 2014 Cumartesi gününe baktığımızda, sağanak yağmurlu bir günün bizleri bekleyeceğini görüyoruz. Günün en yüksek sıcaklığı, ve hissedilen sıcaklığın 25 derece olacağı Cumartesi gününde, gecenin en düşük sıcaklığı ise 18 derece olacak.
8 Haziran 2014 Pazar: Hafta sonu Mersinde hava durumu bilgilerine bakmaya devam ederken, Pazar gününün piknik için elverişli bir gün olacağını, güneşli geçecek olan günde, günün en yüksek sıcaklığı, ve hissedilen sıcaklığın 26 derece olacağını belirtebiliriz. Gecenin en düşük sıcaklığı ise 19 derece olacak…

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.