0

20 Mayıs 2014 İtibari İle Mersinde Hava Durumu

Bu yazımızda sizlere Mersinde hava durumu bilgilerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Mersinde bugünkü hava durumu; ve Mersinde yarınki hava durumu ile birlikte, 22 Mayıs 2014 Perşembe gününe ait Mersinde hava durumu bilgilerini yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Siz de Mersinde hava durumu bilgilerini üç günlük olarak almak istiyorsanız, 20 Mayıs 2014 Salı için Mersinde bugünkü hava durumunu almaya başlayalım:
Mersinde bugünkü hava durumu: 20 Mayıs 2014 Salı günü, günün en yüksek sıcaklığı ile birlikte, hissedilen sıcaklık aynı olacak; ve 25 derece şeklinde belirtiliyor. Bunun yanında, bulutlu geçecek olan günde, gecenin en düşük sıcaklığı 19 derece olacak. Nem oranı %54. Güney yönünden saatte 22 kilometre hızla esecek olan rüzgarı da belirtmeden geçmemelyiiz.


Mersinde yarınki hava durumu: 21 Mayıs 2014 Çarşamba günü için Mersinde yarınki hava durumu bilgilerine baktığımızda, Günün en yüksek sıcaklığı, ve hissedilen sıcaklık 25 derece olacak. Güneşli geçecek Çarşamba gününde, gecenin en düşük sıcaklığının 18 derece olacağını da belirtmemiz gerekmektedir.
22 Mayıs 2014 Perşembe günü için Mersinde hava durumu bilgilerine baktığımızda ise, güneşli geçecek olan günde, günün en yüksek sıcaklığı; ve hissedilen sıcaklığın 26 derece olacağını, gecenin en düşük sıcaklığının ise 15 derece olacağını belirtmemiz gerekmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.