0

2 Haziran 2014 İtibari İle Mersinde Hava Durumu

Bu yazımızda sizlere, 2 Haziran 2014 itibari ile, Mersinde hava nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Mersinde hava durumu bilgilerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Mersinde hava nasıl olacak diyor, ve Mersinde hava durumu bilgilerini 3 günlük olarak almak istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:
Mersinde bugünkü hava durumu: 2 Haziran 2014 Pazartesi için Mersinde bugünkü hava durumu bilgilerine baktığımızda, parçalı bulutlu geçen günde, günün en yüksek sıcaklığı, ve hissedilen sıcaklığın 25 derece olduğunu belirtebiliriz. Günün en düşük sıcaklığı 17 derece iken, nem oranı %50 olup, saatte 19 km/s hızı ile esen rüzgarın yönünün Güney olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.


Mersinde yarınki hava durumu: 3 Haziran 2014 Salı günü için Mersinde yarınki hava durumuna baktığımızda, güneşli geçecek olan günde, günün en yüksek sıcaklığı, ve hissedilen sıcaklığın 27 derece olacağını belirtmemiz gerekmektedir. Gecenin en düşük sıcaklığı ise 17 derece olacaktır.
Mersinde hava nasıl olacak diyenler için 4 Haziran 2014 Çarşamba günü Mersinde hava durumu bilgilerine baktığımızda; güneşli geçecek olan günde, günün en yüksek sıcaklığının 29 derece olacağını, ancak 28 derece olarak hissedileceğini; ve gecenin en düşük sıcaklığının da artış göstererek 20 dereceyi bulacağını belirtmemiz gerekmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.