0

Türkan Şoray Mersindeki İmza Gününü Forum Alışveriş Merkezi’nde Gerçekleştirdi

Mersin Forum Alışveriş Merkezi‘nde, 2 Eylül 2012 Pazar günü yani dün, Türkan Şoray Mersin etkinliği gerçekleştirildi. Türkan Şoray Mersinde imza günü düzenledi, ve bu imza günü Mersin Forum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirildi. Türkan Çoray Mersinde büyük bir Mersin’li ilgisi ile karşılaştı, ve bu ilginin kendisini çok memnun ettiğini ifade etmeyi de unutmadı.


Mersin’de, Forum Alışveriş Merkezi’nde Türkan Şoray Mersin imza günü düzenlendi, sevilen başarılı sinema sanatçısı Türkan Şoray, Mersin’li hayranları için fotoğraflarını imzalayarak dağıttı, fakat bununla da kalmayan Türkan Şoray Mersinde, kendisini görmeye gelen konukları ile kısa sohbetler de gerçekleştirdi. Türkan Şoray Mersin etkinliği sırasında duyduğu eski film müzikleri ile, oldukça da duygusal anlar yaşadı.
Mersin’in Forum Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen Türkan Şoray Mersin imza günü sonrasında bir açıklamada bulunan ünlü sinema oyuncusu Türkan Şoray, Mersin halkının, şehrimizin iklimi kadar sıcak olduğunu, ve kendisine burada oldukça keyifli, ve aynı zamanda da duygusal anlar yaşattıklarını ifade etti. Mersin’de yaşadıklarını kelimelerle ifade edemeyeceğini belirten Türkan Şoray, çok mutlu olduğunu belirtti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.