0

Mersin’de Büyük İlgi Gören Mersin Forum Forum Alışveriş Merkezi

Mersin Forum, Türkiye’de, Akdeniz bölgesinin ilk açık hava alışveriş merkezidir. Mersin Forum’un 65.000 metrekare alan üzerine kurulu olduğunu; ve her zevk ile, her bütçeye hitap eden bir alışveriş merkezi olduğunu belirtmek gerekmektedir. Mersin Forum, müşterilerini, hem alışveriş yapılacak olan mağazaları ile; hem restaurant bölümü; ve hem de cafe’ler ile kendisine çekmektedir. Mersin Forum için aslında şunu söylemek mümkündür: Mersin’de canı sıkılan; ve bir yerlere gitmek isteyen herkesin ilk aklına gelen yer: Mersin Forum’dur…


Mersin Forum, konum olarak Mersin’de Mersin merkezden geçen ana ulaşım yolu ile, Mersin’i çevreleyen otoyolun kesişme noktasının üzerinde yer almaktadır. Bu bakımdan da Mersin Forum’un, çok sayıda ziyaretçi aldığını; ve pek çok kişi için de ”yol üstü” olarak tabir edilen bir noktada olduğunu belirtmek gerekmektedir. Yol üstü kavramı geçerli olmasa dahi, Mersin Forum’a ulaşım oldukça kolaydır; ve ortalama bir 20 dakikalık zaman dilimi Mersin Forum’a ulaşmak için yeterli olmaktadır.
Mersin Forum’da yer alan markalardan iki tanesi Migros; ve Koçtaş’tır. Bunun yanında, yine Mersin Forum’da yer alan markalar arasında pek çok tanınmış ulusal; ve uluslararası markadan söz edebilmek mümkündür. Mersin Forum otoparkı 2.000 araç kapasitelidir. Mersin Forum için yukarıda, Akdeniz bölgesinin ilk açık hava alışveriş merkezi olduğunu belirtmiştik ancak Forum alışveriş merkezinin, hem açık; hem de kapalı alışveriş yerleri bulunmaktadır. Bununla birlikte Mersin Forum, Forum alışveriş merkezi üç kattan oluşmaktadır.
Forum alışveriş merkezinde sinema, eğlence alanları, restoranlar… Ve daha akla gelebilecek çok sayıda yer bulunmaktadır.
Forum alışveriş merkezi adres: Güvenevler Mahallesi. 1. Cadde. Numara 120 – 133 Yenişehir Mersin.
Forum alışveriş merkezi telefon: (0 324) 239 10 70 – (0 324) 239 10 71

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.